Kingston

Kingston Technology Hakkında

Kingston Technology Company

Kingston®, 1987 yılında tek ürünle pazara girdi. Kurucuları John Tu ve David Sun, yıllar boyunca endüstri standartlarını yeniden tanımlayacak olan bir bellek modülü ile yüzeye takılı bellek yongaları açığını doldurdu.

Bellek sektöründeki en kapsamlı ve en katı test süreçlerini, olağanüstü ücretsiz teknik destek merkezini ve sürekli çıkarttığı yeni teknolojilerle bir araya getiren Kingston Technology, tüm geçmişi boyunca her zaman kalite ve güvenilirlik alanlarında endüstri standartlarını belirledi.

Güvenilirlik, Kingstonun ürün stratejisindeki önemli noktalardan biridir. Müşterilerle yıllar boyunca geliştirilen uzun vadeli ilişkilerine korunmasında bu husus önemli bir rol üstlenmiştir. Kingston, her yeni gelişimle endüstri standartlarında çıtayı yükseltirken ürünlerindeki artık Kingstonun imzası haline gelmiş güvenilirliği de korumak için çabalamaktadır.

Günümüzde Kingston

Merkezi Kaliforniyadaki Fountain Valleyde bulunan Kingston, dünya çapında 3000i aşkın çalışana sahiptir. Fortune dergisi tarafından “Amerikada Çalışılacak En İyi Şirketler”den biri olarak kabul edilen Kingstonın saygı, sadakat, esneklik ve dürüstlük alanlarındaki ilkeleri, örnek gösterilebilecek bir şirket kültürü oluşturmaktadır. Kingston, çalışanlara yatırım yapmanın gerekli olduğuna ve her çalışanın, şirketin başarısında hayati bir role sahip olduğuna inanmaktadır.

Kingston, altı kıtada yer alan uluslararası dağıtıcı, bayi, satıcı ve OEM müşterileri ağına hizmet vermektedir. Şirket, yarı iletken üreticileri ve sistem OEM firmaları için sözleşmeli üretim ve tedarik zinciri yönetimi hizmetleri de sunmaktadır.