Western Digital

Western Digital, sektörde başka kimsenin yapamayacağı yenilikleri yapmak için benzersiz yöntemleri kendisine sağlayan teknolojilerin, depolama cihazlarının, sistemlerin ve çözümlerin rakipsiz bir bolluğuna ve kapsama genişliğine sahiptir. Bu da çok çeşitli müşteri ihtiyaçlarına hitap eden harika ürünleri size sağlamaya devam edeceği anlamına gelir. Bunu güvenilir ürün markalarından oluşan güçlü portföyü aracılığıyla yapıyor.

Bir Western Digital markası olan WD®, çeşitli cihazlarda dijital içerik oluşturmak, yönetmek, deneyimlemek ve korumak için insanlara destek olan öncü bir küresel veri depolama markasıdır. Dünya genelinde milyonlarca insan WD markalı ürünlere güvenmekte ve bunun karşılığında da müşterilerinin içeriklerini kontrol altında tutmalarını sağlıyor ve WD cihazlara kaydettikleri önemli anları yeniden deneyimleyebilme ve yaşayabilme teminatını ve güvencesini veriyor.

Güvenilir ve sevilen.

Ürünlerindeki en önemli unsur, kullanıcıların bu ürünlere kaydettiği veridir. Aile fotoğrafları, videolar veya müzikler…

Hassasiyetle tasarlanır

Yaptığı her ürünle oluşturduğu onlarca yıllık mühendislik deneyimi ile özel olarak tasarlanan ürünleri, sürekli değişen ve gelişen tüketici ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır.

Sunulan performans

WD, geleneksel sabit disklerden performans RAID dizilerine ve SSD’lere yüksek performanslı ve hayal kırıklığına uğratmayan çözümlere sahiptir.