Toner-Dolumu

Anasayfa » Toner-Dolumu

Eğer Orjinal TONER Fiyatları sizin bütçenizi zorluyorsa Boş Tonerinizi TONER DOLUMU için Keçiören’de Genç Bilgisayara getirin/gönderin uzman ekiplerimiz tarafından Toner’ inizin bakımını yapıldıkdan sonra dolduralım.
Çöpe atılan TONER çevreye zarar verir, Uygun şekilde uzman kişiler tarafından bakımı yapılarak uygun Toner Tozu ile Doldurulan Toner Orjinal Toner gibi işlev sunar.

Orjinal TONER Pahalı diyorsanız, Muadil TONER veya Dolum TONER Kullanın! Hem siz kazanın, Hem ülkemiz kazansın…

– Toner Dolumu nedir? Boş tonerleri markası ve modeli gözetilerek, uygun toner tozları koyulmak suretiyle kullanıma hazır hale getirme işlemidir.

– Toner Dolumu yazıcımı bozar mı?
Toner Tozlarının kimyaları her marka ve model için farklıdır. Bu farklılıklar gözetilerek, gerekli olan ekipman ve profesyonelce yapılırsa gönül rahatlığı ile tercih edilebilir, yazıcınıza zarar vermez.

– Toner Dolumu orjinali gibi performans verir mi?
Uygun toner tozu ve orjinal gramajında koyulduğu takdirde performans orijinal ürün gibi performans verir.

– Toner Dolumu garantili midir?
Toner dolumu yapan firmamız, kendi yapmış olduğu dolum işlemlerine %100 firma garantisini vermektedir, ancak dolum işlemine gelmiş tonerlerde farklı sebeplerden dolayı bazı parçalar (drum, bıçak, pcr vb.. ) deformasyona uğramış olabilmektedir, bu gibi durumlar garanti kapsamında olmaz.

Firmamız Ankara Keçiören ilçesin de garantili toner dolum hizmeti vermektedir. Tonerleriniz aynı gün dakikalar içerisinde doldurulup garantili bir şekilde teslim edilir.