Tablet Tamir Bakım Onarım Servisi

Anasayfa » Tablet Tamir Bakım Onarım Servisi

Keçiören de tablet tamiri konusunda deneyimimizle hizmetinizdeyiz.
Tabletinizle ilgili şarj , dokunmatik , yazılım, şifre , ve batarya konularında herhangi bir arıza veya problem yaşıyorsanız doğru adrestesiniz.

Keçiören Tablet Tamiri
Keçiören Tablet Tamiri

Servis Hizmeti verdiğimiz tablet arızaları

 • Tablet kırık ekran değişimi veya tamiri keçiören,
 • LCD Ekran kırılması onarımı,
 • Dokunmatik ekran değişimi,
 • Şarj girişi problemleri,
 • Anakart tamiri,
 • Sıvı teması,
 • Suya düşme,
 • Batarya sorunları,
 • Tablet Pil değişimi,
 • Adaptör sorunları,
 • Tablet Buton,
 • Tablet şarj girişi,
 • Tablet kasa ve kapak, hoparlör,
 • Tablet ses girişi tamirleri..

Tabletler Hakkında Sık Sorulan Sorular

Bu başlıkta genel karşılaşılan basit bir kaç tablet arızası ve müdahalesine yer verdik.

Tablet bilgisayarlarda ortaya çıkan sorunlar ve bu sorunları ortadan kaldırmak için neler yapılabilir sorusuna yanıt aramaya çalışalım. İnternetten bir araştırma yaparak tablet kullanıcılarının en sık karşılaştığı sorunlar ve çözüm yollarını burada bir başlık altında toplayıp paylaşacağım. Umarım işinize yarar.

Öncelikle tablet bilgisayar nedir sorusuna yanıt verelim. Tablet bilgisayar özellikle son 4-5 yılın oyuncağıdır diyebiliriz. Her ne kadar zararlı da olsa 1 yaşındaki çocuğun elinde dahi görebilirsiniz. Masaüstü bilgisayarlardan sonra bilgisayarların küçülerek taşınabilir hale gelmesi, daha sonraki aşamada ise dokunmatik teknolojinin gelişmesiyle bilgisayarların cebimize girmesi de kaçınılmaz oldu. Akıllı telefonlarımız da zaten birer tablet diyebiliriz ancak tabletlerin bir çoğunda sim kartı desteği yok yani onları telefon gibi kullanamıyoruz. Tabi bir kaç marka ve model istisna.

Tabletimin pili çabuk bitiyor

Keçiören Tablet Bataryası Değişimi
Keçiören Tablet Bataryası Değişimi

Tabletiniz şarj olurken onu kullanırsanız, yani şarja takılı iken oyun oynama internette dolaşma gibi o zaman pil ömrünüz azalır. İdeal şarj olurken tamamen kapalı tutulmasıdır. Ancak bunu pek uygulayamıyoruz gerçek hayatta. O yüzden hiç olmazsa tabletiniz şarj olurken stand by yani ekranı kapalı olmalıdır.

Tabletim çok kasılmaya ve donmaya başladı

Çok fazla uygulama yükleyip kaldırdığınızda geride kalan dosya ve klasörler sisteminizi şişirebilir bu da tabletinizin yavaşlamasına neden olabilir. yapılacak en kestirme ve en net sonuç, tablet içindeki varsa resim ya da önemli bilgilerinizi yedekleyerek fabrika ayarlarına döndürmektir.

Tablete hard reset atma

Keçiören Tablet Hard Reset İşlemi
Keçiören Tablet Hard Reset İşlemi

Tableti fabrika ayarlarına geri döndürmek işe yaramadıysa hard reset sorununuza çözüm olabilir. Hard reset tablet içindeki işletim sistemini en baştan yükler, yani tableti satın aldığınıza zamandaki anına geri döndürür.

Hard reset amak için önce tableti kapatın. Güç düğmesi ve ses açma tuşlarına aynı anda basın bunu yaklaşık 3-5 saniye kadar yapmanız gerekebilir. Recovery menü karşınıza çıkmalıdır. Burada “Wipe Data Factory Reset” i seçerek Yes diyin sonra “Wipe Cache Partition” u seçerek Yes i seçiyoruz.

Google Play Bağlantı Yok Sorunu

Keçiören Tablet Tamiri Google Play
Keçiören Tablet Tamiri Google Play

Bir internet bağlantınız var ama sadece Google Play böyle bir hata çıkarıyorsa önce sistem tarih ve saatini kontrol edin tarih ve saat doğru ise bir başka yöntem de şudur.

Ayarlar menüsünden Uygulamalar, oradan İndirilenler, buradan Google Play Store buradan da Ön Belleği Temizle ve Verileri Temizle yaparak bu sorunu ortadan kaldırabiliriz. Ayrıca yine aynı bölümden Google Play güncellemelerini kaldırmayı da deneyebilirsiniz.

Tablete Taktığım SD Kart Hazırlanıyor Yazısı

Keçiören Tablet Hafıza Kartı Tamiri
Keçiören Tablet Hafıza Kartı Tamiri

Tabletteki resim ve diğer dosyalar çıktıkça ilk açılıştaki dosyaları hazırlama süresi çok artar ve beklemek bir çileye dönüşebilir. Tavsiyem SD kartı çıkarıp bilgisayara bir kart okuyucu yardımıyla bağlayıp yedeklerinizi alarak hızlı olmayan bir format atmanız.

Keçiören de Tablet Tamiri Bizim İşimiz

Keçiören Tablet Dokunmatik Değişimi

Tablet tamir işlemleri profesyonel müdahale ve hassas işçilik gerektiren işlemlerdir. Birden fazla tamirciye götürülmüş, Kurcalanmış, deneme yanılma yoluyla üzerinde işlemler yapılmış tablet ve tablet anakartlarının geri döndürülmesi bazen imkansız bazen ise masraflı olabilmektedir.
Tablet arızalarınızda ve problemlerinizde işinizi şansa bırakmadan keçiören bilgisayar ve tablet servisimizi ziyaret edebilir ve kafanıza takılan sorulara cevap alabilirsiniz.

Tamir İşlemini Geçekleştirdiğimiz

Bazı Tablet Markaları;

 1. Casper Tablet Tamiri,
 2. Lenovo Tablet Tamiri,
 3. Samsung Tablet Tamiri,
 4. Everest Tablet Tamiri,
 5. Piranha Tablet Tamiri,
 6. Pollypad Tablet Tamiri,
 7. Vorcom Tablet Tamiri,
 8. Hilevel Tablet Tamiri,
 9. Concord Tablet Tamiri,

Yukarıda belirtilen ve belirtilmeyen daha bir çok tablet tamiri , aksesuar ve yedek parçaları , tablet şarj aleti konusunda teknik servisimizde siz müşterilerimize keçiören de yardımcı olmaktayız.