Lenovo

Hikayemiz, otuz yılı aşkın bir süre önce Çin’de bulunan on bir mühendisle başladı. Günümüzde ise 160’tan fazla ülkede bulunan, dünyayı daha ilgi çekici bir yer haline getirmek ve zorlu küresel sorunları çözmek için teknolojiyi sürekli olarak yeniden hayal eden bir grup ileri düşünceli ve yenilikçi bireyden oluşuyoruz.

Müşterilerimizin teknolojiyle olan deneyimlerini ve teknolojinin ve müşterilerimizin çevremizdeki dünyayla nasıl etkileşim içinde olduklarını dönüştürmeye kendimizi adadık. Buna Akıllı Dönüşüm diyoruz. Artırılmış Zeka ile şekillenen ve insan becerilerini artırma ve genişletme becerisine sahip bir teknoloji ile neler yapılabileceğini gözler önüne seriyoruz.

43 milyar ABD Doları ciro, yüz milyonlarca müşteri ve saniye başına satılan 4 cihazla kendimizi kanıtladığımız bir geçmişe sahibiz. Başarımızı ise sahip olduklarımıza borçluyuz:About Lenovo

Akıllı telefonlardan veri merkezlerine en geniş bağlantılı cihaz yelpazesi.

Ölçeğimiz ve tedarik zincirimizin uçtan uca kontrolü ile sağlanan eşsiz verimlilik.

Yüksek düzeyde uyarlanabilir çoklu iş stratejisi.

Çeşitliliğe sahip bir yönetim ekibi tarafından idare edilen zengin ve kapsayıcı bir kültür.

Vizyonumuz

Lenovo’da vizyonumuz, daha çok insanın sahip olmak isteyeceği kişisel cihazlar, daha çok insanın katılmak isteyeceği bir kültür ve dünya genelinde saygı duyulan dayanıklı ve güvenilir bir işletme yaratmak.

Vizyonumuz, dünyanın en büyük kişisel teknoloji şirketlerinden biri olma misyonumuzda bizlere yol gösteriyor. Bu misyonumuz için ise aşağıdakilerden faydalanacağız:

About Lenovo

Akıllı Cihazlar

Kişisel bilgisayarların liderlik ettiği ve ürün inovasyonu ve kalitemizin saygınlığını taşıyan akıllı cihazlar.

Yaklaşım

Gerçekten önemli olana bağlanmalarında insanlara yardım etmek için veri merkezinden gücünü alan bir akıllı cihaz, hizmet ve uygulama ekosistemi.

Kültür

Adına ve birlikte çalışmak için en iyi, en güvenilir ve saygı duyulan şirketlerden biri olarak tanınmak.

Kültürümüz

Herkesin değer kattığı ve herkesin ait olduğu bir şirket.

Eşsiz “Biz Lenovo’yuz” (We Are Lenovo) sloganına sahip kültürümüz, yaptığımız her işin temelinde yer alıyor. Her ne kadar Doğu’da hayat bulmuş olsak da şu an gerçekten küresel bir iş gücüne sahibiz. Çeşitliliğimiz sayesinde daha hızlı düşünüyor, daha hızlı hayal ediyor ve daha hızlı icat ediyoruz. Kültürümüz, benzerliklerimiz üzerinden kuruluyor ve farklılığın bizi daha iyi yaptığı noktada çiçek açıyor.

Temel adımlarla farklı düşünüyor ve farklı hareket ediyoruz:About Lenovo

Çalışan Anneler İçin En İyi 100 Şirket arasında yer edinecek şekilde iş yerinde cinsiyet eşitliğini geliştiriyoruz.

STEM (Bilim, Teknoloji, Mühendislik ve Matematik) ve çeşitlilik eğitimleri ile yeni nesil ürün geliştiricilerini hazırlıyoruz. Lenovo Vakfı

About Lenovo

Lenovo Bilim İnsanı Ağı ve Fran O’ Sullivan Lenovo Liderliğindeki Kadınlar ile STEM dallarındaki kadınlara destek veriyoruz.

Tedarikçi Çeşitliliği Programımız ile en çeşitli ve kalifiye tedarikçilerle iş yapıyoruz.

İnsanlarımız

Lenovo’da bulunan herkes, en iyi olmak adına ortak bir hedefe sahiptir. Müşterilerimize hizmet ederken, bir ekip olarak birlikte çalışırken veya toplumumuza katkıda bulunurken her zaman, kültür ve deneyim zenginliğini temsil eden insanlar tarafından yaratılan ve desteklenen benzersiz ürünler sunan eşsiz bir şirket inşa etme yolunda çalışıyoruz.

Gücümüz, çeşitliliğimizden kaynaklanıyor. Her gün, her projede kapsayıcılık ve diğerlerine saygı konularında yeni bir dil yaratıyoruz. Girişimciliği ve sahip olmayı destekleyen bir ortamı, yani insanların yeteneklerinin denendiği ve çabalarının tanınıp ödüllendirildiği bir çalışma alanını teşvik etmeye kararlıyız.