Televizyon Tamiri

Anasayfa » Televizyon Tamiri

Keçiören Televizyon Tamir Servisi olarak; uzun yıllardır Keçiören de TV Tamir Teknik Servis alanında sunduğumuz hizmetin bilimselliği ve kalitesiyle, ilklerin içinde yer alan lider olmanın yanı sıra, her zaman lider kalmayı ilke edinmiş bir servis hizmetidir.

Keçiören Televizyon Tamiri
Keçiören Televizyon Tamiri

Keçiören Tv Servisi

Taşınma darbe, çarpma sonucu kırılan Led Tv ekranlarını yenisi ile değişimi yapılarak televizyonlarınızı yeniden kullanılır hale getiriyoruz.

Keçiören LCD Tv, Led Tv, Plazma Tv servisi tamir ve yedek parça işlemlerinde tecrübeli kadromuzun sizler için tek politikası güven ve zamanında teslimattır. Servislerimizde arıza tespiti ve fiyatlandırma işlemi yapıldıktan hemen sonra müşteriden onay alınır. sonra arıza onarılır ve ihtiyaç duyulması halinde parça değişimi yapılır.

Keçiören Televizyon Led Değişimi

Led tv’ lerde en sık karşılaşılan arızalardan olan Led bar arızasını yeni led bar ile değiştirerek televizyonunuzu kullanılabilir hale getiriyoruz.


Keçiören Led Tv Tamiri

Keçiören de uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve uzman gezici ekibimizle Keçiören Led tv tamir servisi olarak arızalı televizyonlarınızı yerinden alıp tamir ve yedek parça servis hizmeti vermekteyiz. Tv teknik servisimiz tarafından yapılan işlemlere tamir ve parça garantisi verilmektedir.

  • Keçiören Tv servisi
  • Keçiören led tv tamiri
  • Keçiören lcd tv tamiri
  • KeçiörenTv kartları tamiri
  • Keçiören Led Tb Bar değişimi
  • Keçiören Led Tv Ekran tamiri
  • Keçiören Led TvEkran değişimi

Keçiören LCD Tv Tamiri

Keçiören LCD Tv Televizyon servisi tamir ve yedek parça işlemlerinde tecrübeli kadromuzun sizler için tek politikası güven ve zamanında teslimattır. Servislerimizde arıza tespiti ve fiyatlandırma işlemi yapıldıktan hemen sonra müşteriden onay alınır. Sonra arıza onarılır ve ihtiyaç duyulması halinde parça değişimi yapılır.


Keçiören Televizyon Anakart Tamiri

Televizyon Anakart, güç kartı, elektronik kart arızalarında 20 yılı aşan tecrübemizle en uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz. Kart arızalarında gerekli parça değişimleri, veya gerekirse anakart değiştirme işlemleri yapılır. Güç yada power kart arızaları tamir edilir. Led değişimi, led tamiri yapılır. Sıvı, su temasları, su dökülmesi, sıvı dökülmesi durumlarında etkili servis hizmeti verilir.

Keçiören Televizyon Ekran Panel Değişimi

Keçiören Televizyon Panel Tamiri
Keçiören Televizyon Panel Tamiri

Gelişen teknoloji ile daha ince üretilen televizyonlar bir o kadar da hassas hale geldi. Taşınma sırasında yada küçük bir darbe ile kırılabilen televizyon ekranları (panelleri) ancak değiştirilerek tamir edilebiliyor.  Aracıların fazla olduğu servisleri göz önüne aldığımızda tv ekran değişim fiyatları çok yüksek olabiliyor. Tv ekran değişim fiyatları’nı   daha uygun hale getirmek için aracıları kaldırıyoruz ve yetkili servislerden daha uygun fiyatlar ile sizlere hizmet ediyoruz.

Tv Ekran Tamiri ve Tv Ekran Değişimi

Televizyonun en önemli parçası olan tv ekranı değişiminden önce sorunun tam olarak tesbiti önemlidir.Bağzı durumlarda backligt arızası dediğimiz ses var görüntü yok şikayeti yada sadece dikine çizgiler oluşan tv’ler backlight değişimi yada ekran panelleri tamiri ile düzelmektedir. Tv ekranları ince cam yapıdan oluşmak dadır çoğu zaman kırılan televizyonlar tv kapalıyken kırıldığı hiç belli olmaz.Dışındaki şeffaf korumasından dolayı içerdeki cam kırıldığında dışarıya dağılmayacaktır.Eğer televizyon ekranınız kırıldıysa anlamın en kolay yolu televizyon açıkken ekrana dokunup çatlakların büyüyüp büyümediğine bakmaktır. 

Keçiören Televizyon Tamiri Hizmet Bölgelerimiz

Etlik Televizyon Tamircisi Servis Keçiören
Etlik Televizyon Tamircisi Servis Keçiören

Keçiören Televizyon Tamiri

Etlik Televizyon Tamiri


Atapark Mahallesi Televizyon Tamiri

Bademlik Mahallesi Televizyon Tamiri

Bağlarbaşı Mahallesi Televizyon Tamiri

Güçlükaya Mahallesi Televizyon Tamiri

Güzelyurt Mahallesi Televizyon Tamiri

Kalaba Mahallesi Televizyon Tamiri

Karargahtepe Mahallesi Televizyon Tamiri

Kuşcağız Mahallesi Televizyon Tamiri

Pınarbaşı Mahallesi Televizyon Tamiri

ŞefkatŞenlik Mahallesi Televizyon Tamiri

Tepebaşı Mahallesi Televizyon Tamiri

Uyanış Mahallesi Televizyon Tamiri

Yakacık Mahallesi Televizyon Tamiri

Aktepe Mahallesi Televizyon Tamiri

Çaldıran Mahallesi Televizyon Tamiri

23 Nisan Mahallesi Televizyon Tamiri

Adnan Menderes Mahallesi Televizyon Tamiri

Aktepe Mahallesi Televizyon Tamiri

Köşk Mahallesi Televizyon Tamiri

Yeşiltepe Mahallesi Televizyon Tamiri

İncirli Mahallesi Televizyon Tamiri

19 Mayıs Mahallesi Televizyon Tamiri

Basınevleri Mahallesi Televizyon Tamiri

Çiçekli Mahallesi Televizyon Tamiri

İncirli Mahallesi Televizyon Tamiri

Aşağı Eğlence Mahallesi Televizyon Tamiri

Ayvalı Mahallesi Televizyon Tamiri

Esertepe Mahallesi Televizyon Tamiri

Etlik Mahallesi Televizyon Tamiri

Ovacık Mahallesi Televizyon Tamiri

Yayla Mahallesi Televizyon Tamiri

Emrah Mahallesi Televizyon Tamiri

Etlik Televizyon Tamiri

Etlik Televizyon Tamiri
Etlik Televizyon Tamiri


Ankara’da Keçiören Etlik Led tv televizyon  Lcd, plazma, monitör tamir servis bakım Keçiören Bilgisayar  siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için Beko,  Arçelik, Sony, Altus, Seg, Vestel, Samsung, LG, Panasonic, Phılıps, Seikon, Konka, Cosmos, Premier, Toshiba, Profilo,  daha birçok markaya servis hizmeti vermekteyiz.