Concord Ankara

1988 Yılında Aktürk Ticaret Olarak Elektronik, Saat, Kozmetik Ürünlerinde Perakende Satışı İle Ticaret Hayatına Başlamıştır.

1993 Yılında Aktürk Elektronik Ltd.Şti. Ünvanıyla Elektronik Sektöründe Toptan Satışa Yönelik Gaziantep’te Faaliyet Göstermiştir

2002 Yılında İlk İthalatını İletişim Sektöründe Ulusal Bir Çok Marka Cep Telefonu İthalatı ve Satış Sonrası Hizmetlerine Başlamıştır.

2007 Yılında Sektörde Kaliteyi ve Güvenirliği Ön Planda Çıkarmayı Hedefleyerek Concord Markası İle Teknoloji Alanında Yeni Bir Yol Ayırımına Girmiştir.

2007 Yılından Bu Güne Teknoloji Alanında Kalitesini Tescillemiş Concord Markası İleCep Telefonu, Tablet Bilgisayar, Cep Telefonu Aksesuarları, USB Flash Bellek, Hafıza Kartı, Speaker, Ekran Koruyucu, Pc Aksesuarları veBir Çok Yeni TeknolojiÜrünlerini En Uygun Fiyatlar İle Sürekli Değişen Teknoloji’ye Uyum Gösterilerek En Son Geliştirilen Özellikler, Satış Sonrası Hizmet ve Yılların Deneyimi İle Kazanılmış Olan Profesyonel Servis İmkânı İle Yurtiçi Piyasasına Sunmaktadır. Yılların Bilgi Birikimi İle Kazandığı Tecrübe ve Konusunda Uzmanlaşmış Ekibi İle Müşterilerinin İstek ve Beklentilerine Uygun Hizmetler Sunarak Müşterilerinin Memnuniyetini Arttırmayı Hedeflemektektedir.

2010 Yılında GFK’nın Vermiş Olduğu Oranlara Göre Bar Tipi Cep Telefonlarında Concord Türkiye’de En Çok Satılan 3 ncü Marka Olmuştur.

2012 Yılında Concord Tablet Pc Piyasasında En Çok Satılan Tablet Pc Olmuştur.

2017 Yılının 2 nci Çeyreğinde Günümüzde Sürekli Değişen Cep Telefonu ve Pc Aksesuar Grubu Aksesuarlarının Üretimine Başlamıştır.

Concord Kuruluşundan İtibaren Ses, Görüntü ve İletişim Sektöründe Göstermiş Olduğu Üstün Performans Neticesinde Ülkemizin Sayılı Markaları Arasında Yer Almaktadır.

Aktürk Group Kimdir  ?

1. Bünyesinde Bulunan Aktürk Bilişim Teknolojileri A.Ş. Teknoloji Şirketi Olarak Yurt Genelindeki Bayii/Satış Temsilcilerini Her Geçen Gün Genişleterek, Ana Hedefi Müşteri Memnuniyeti Olan, Çalışma ve Kalite Prensiplerinden Asla Taviz Vermeyen Kurumsal Bir Yapıya Sahip Olmakla Sizlere Genç ve Uzman Bir Ekibin Dinamizmi Sayesinde En Son Teknoloji İle Üretilen Concord Ürünlerin Üreticisidir.

Concord markalı ürünlerini Ankara‘da genç bilgisayar dan temin edebilir ve teknik servis konusunda destek talep edebilirsiniz.